EKOLOGIŠKI VALIKLIAI IŠ JAV

GRAFFITI IR DĖMIŲ VALIKLIS

GRAFFITI IR DĖMIŲ VALIKLIS

Taupo Jūsų laiką ir pinigus!

GrafRemEkologiškas Graffiti ir dėmių valiklis (koncentratas*) – tai nauja revoliucinė patentuota priemonė naikinant dažų, rašalo, permanentinio markerio dėmes ir graffiti nuo įvairiausių paviršių.  Skirtingai nuo tradicinių graffiti valymo priemonių, šis valiklis draugiškas aplinkai, nepavojingas vartotojui ir ypač paprastai bei lengvai naudojamas.

Atskiestas vandeniu jis naudojamas ant plastmasinių, laminuotų, daugumos dažytų, metalinių paviršių, baltosios lentos bei kilimų. Neskiestas valiklis įsigeria ir pašalina dėmes nuo akmens, betoninio bei plytinio paviršiaus.

   *GreenLikeIcon Šis koncentratas naudojamas atskiestas  vandenyje. Iš 0,5 L Graffiti ir dėmių valiklio (koncentrato)            pasigaminsite net 3 L valymo priemonės!

0,5 L koncentrato kaina – 13 Eur.

  Visus “Green Assistant” valiklius galėsite naudoti tikrai labai ilgai, net ik dėl to kad jie yra koncentruoti, bet ir dėlto, kad jų galiojimo laikas yra neribotas!

our_promise_page

Draugiškas gamtai:
– Ypatingai greitai skaido mikroorganizmus;
– Pranašesnis už stiprius, toksiškus analogiškus valiklius;
– Neteršia aplinkos;
– Be fosfatų;
– Pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių.

Nekenksmingas žmogui:
– Gamyboje naudojami tik mažai lakūs arba nelakūs organiniai junginiai;
– Be kvapiųjų medžiagų ir dažiklių;
– Nealergiškas;
– Be chloro;
– Saugus pH;
– Nekenksmingas, be dirgiklių.

Geresnis poveikis:
– Išskirtinis valymo efektyvumas;
– Lengvai ir paprastai naudojamas;
– Nekenkia valomam paviršiui;
– Koncentruotas, todėl leidžia sutaupyti.

 Visi “Green Assistant” valikliai yra EKOLOGIŠKI! Garantuodami tai, skelbiame ingedientus!

SAUGOS DUOMENŲ LAPAS (INGREDIENTŲ SĄRAŠAS)

lipdukas

Koncentrato skiedimas:

Labai atskiestas: 1 dalis produkto su 5 dalimis vandens, ekonomiškas ir pakankamai saugus naudojimui ant mažiau patvaraus ir dažyto paviršiaus.
Mažai atskiestas: 1 dalis produkto su 3 dalimis vandens, ekonomiškas mišinys sunkiems darbams ant santykinai patvaraus paviršiaus.
Neatskiestas: naudojamas sunkiausiems darbams ant poringo ar patvaraus paviršiaus.

Koncentrato atskiedimui ir patogiam pasigamintos valymo priemonės naudojimui, mes taip pat siūlome įsigyti 1 L talpos buteliuką su purkštuvu, kurio kaina tik 1 Eur.

Neteisingas naudojimas ar skiedimas gali padaryti žalos valomam paviršiui.

VISADA, PRIEŠ PRADĖDAMI VALYTI, PATIKRINKITE PRODUKTĄ ANT NEDIDELIO PAVIRŠIAUS.

Atskiestos priemonės naudojimas:

Įvertinkite valomo paviršiaus patvarumą ir naudokite valiklį neskiestą arba atskiestą pagal nurodytą instrukciją.

Valiklio naudojimas ant santykinai tvirto paviršiaus: Valydami naudokite šepetį, kempinę ar švarų audinį. Priklausomai nuo graffiti tipo ir senumo, valiklį naudokite neskiestą ar atskiestą pagal skiedimo instrukciją. Užtepkite ar apipurkškite purškikliu ant paviršiaus ir palikite įsigerti kelias minutes. Trinkite ir plaukite vandeniu. Sunkiai nuvalomą graffiti patrinkite kietu šepetėliu ir plaukite švariu vandeniu vidutinio ar aukšto slėgio vandens srove. Jei dėmė gerai nenusivalė, valymą pakartokite.

Valiklio naudojimas ant baltosios lentos: atskiestą pagal skiedimo instrukciją valiklį užtepkite plonu sluoksniu ant paviršiaus ir palikite kelioms minutėms įsigerti. Užtepkite antrą sluoksnį ir, pasinaudodami kempine, audeklu, popieriniu rankšluosčiu ar kita minkšta šluoste, nuvalykite. Nuplaukite valomą paviršių vandeniu.

Kilimų valymas: atskiestą pagal skiedimo instrukciją valiklį užpilkite ant švaraus audinio ar kempinės ir paskirstykite jį ant dėmės, valykite sukamaisiais judesiais, vengdami išklydimo už dėmės ribų. Netrinkite, kartokite sukamuosius judesius , kol nusivalys dėmė. Nuplaukite švariu vandeniu, išdžiovinkite.

Atskiestą produktą rekomenduojama suvartoti per 90 dienų po atskiedimo.

Skambinkite ar rašykite mums ir mes mielai suteiksime visą Jus dominančią informaciją apie “Green Assistant” produktus ir jų naudojimą!

bae297a5-0c69-44d5-92ab-9c9adab16854

?>